EFS laiendatud juhatus

The Board of the EFS

Kaido Reivelt
esimees (President)
Tartu Ülikool / Univerity of Tartu, Riia 142, 51014 Tartu
Tel./faks: +372 737 4623 /7 383 033
E-mail: kaidor@fi.tartu.ee
Andi Hektor
aseesimees (Vice-President)
Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut / National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Akadeemia tee 23, 12618 Tallinn
E-mail: andi@cern.ch
Silver Lätt aseesimees (Vice-President) Tartu Ülikool / Univerity of Tartu, Riia 142, 51014 Tartu
E-mail: silver.latt@ut.ee
Taavi Adamberg
Tartu Ülikool / Univerity of Tartu, Riia 142, 51014 Tartu
Tel./faks: +372 56680032 / 7 383 033
E-mail: taavi@fyysika.ee
Raavo Josepson
Tallinna Tehnikaülikool / Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5, 19086, Tallinn
Tel: +372 620 3008
E-mail: Raavo.Josepson@ttu.ee
Madis Ollikainen
Tartu Ülikool / Univerity of Tartu
E-mail: madis_ollikainen@hotmail.com
Madis Kiisk Tartu Ülikool / Univerity of Tartu, Riia 142, 51014 Tartu
E-mail: madis.kiisk@ut.ee
Katrin Laas Tallinna Ülikool / Tallinn University, Narva mnt 25, 10120 Tallinn
Tel/faks: +372 6409 408 / 6409 418
E-mail: klaas.82@hot.ee
Anu Reinart Tartu Observatoorium/ Tartu Observatory
E-mail: reinart@aai.ee
Aile Tamm Tartu Ülikool / Univerity of Tartu, Riia 142, 51014 Tartu
E-mail: aile.tamm@ut.ee
Margus Saal Tartu Ülikool / Univerity of Tartu, Riia 142, 51014 Tartu
E-mail: margus.saal@ut.ee
Riina Murulaid Tartu Miina Härma Gümnaasium
E-mail: riina.murulaid@gmail.com


Kaido Reivelt/veebruar 2013